Topic: Potrzebne przemysłowe przepływomierze

Potrzebuję przemysłowych przepływomierzy do instalacji ze spręzonym powietrzem. Proszę o linki do firm oferujących taki asortyment za co z góry serdecznie dziekuje i pozdrawiam gorąco.

Re: Potrzebne przemysłowe przepływomierze

Jedne z lepszych i tańszych przepływomierzy znajdziesz na 7bar.pl. Firma ma wieloletnie doświadczenie w temacie, wiec masz pewnosc ze wszystko na pewno bedzie działało jak należy. Znalazłem bezposredni link ktory moze ci sie przyda: 7bar.pl/pl/mierniki/przeplywomierze.html. Zamawiałem tam już kilka razy rózne urządzenia i zawsze byłem zadowolony.

Może to będzie dobry temat bo szukam specjalistów do zrobienia inwenaryzacji sieci ale niestety nie wiem gdzie znaleźć kompetentną i sprawdzoną firmę. Licze że mi pomozesz.

No ta firma której link wkleiłem też zajmuje sie inwentaryzacjami. Poczytaj sobie wiecej tutaj: 7bar.pl/pl/instalacje/inwentaryzacja-sieci.html. Korzystałem z tej usługi wiec ze swojej strony moge powiedziec ze jest to dobry wybór. Pracują tam fachowcy, dobrze wyposażeni i znający się na swojej robocie. Nie wiem co wiecej cie interesuje wiec moze zapytaj to w miare mozliwosci odpisze.

Juz wszystko jasne, dziękuję za namiary, pozdrawiam.

Nie ma za co.