Topic: Co bierzecie na odchudzanie?

Hej, tak jak w temacie, używacie czegoś konkretnego na odchudzanie? Możecie mi polecić jakiś fajny specyfik albo ogólnie coś skutecznego? Liczę na Was.. trochę sobie przytyłam ostatnio i mam zamiar ostro się zabrać do roboty i niedługo wyszczupleć..

Re: Co bierzecie na odchudzanie?

Ja akurat używałam olejów na odchudzanie, które bardzo skutecznie działały na mnie i jestem z ich działania bardzo zadowolona wink zresztą wystarczy tylko poczytać do opiniach o tym specyfiku.. naprawdę działa i każdy kto go stosował to powtierdza.

Ja czytałam o różnych zastosowaniach odchudzających różnych olejów i zdecydowałam się na kokosowy wink i wiesz co? Faktycznie działa.. nie dość, że czuję się o wiele lepiej, to jeszcze kilogramy idą w dół.. polecam! Wszystkie konkrety znajdziesz w tym odnośniku co dałam wink

Ja stosuję olej z ostropestu firmy Olini i mogę każdemu zarekomendować ten olej. Zresztą od dawna interesuję się różnymi prozdrowotnymi właśćiwościami olejów i to właśnei ten jak dla mnie jest najbardziej skuteczny. Zresztą nie mam zamairu nikogo przekonywać na siłę, ale naprawdę, warto zamówić buteleczkę i samemu przetestować. Warto.