Topic: Jak ogarnąć targi?

Wielkimi krokami zbliża się bardzo ważna dla mojego pracodawcy impreza, chodzi o branżowe targi. Wyzwanie jest duże bo razem z koleżanką odpowiadamy za przygotowanie całości pod względem zaprezentowania firmy i wszystkich spraw z tym związanych. Moje pytanie jest proste – jakie metody prezentacji według Was byłyby najlepsze?

Re: Jak ogarnąć targi?

Sporo zależy o jaką branżę chodzi bo nie napisałeś ale są sposoby które się sprawdzają zawsze bez względu na kontekst. Pierwsza rzecz – ogarnijcie firmę która robi na zamówienie akcesoria targowe. Display Expo to w tej chwili jedna z lepszych takich firm. Musicie mieć efektowne stoisko targowe które ludziom się rzuci w oczy. Potraktujcie to jako punkt wyjścia.

Podczas takich imprez zawsze najważniejsze jest promowanie marki. I musicie mieć coś co Wam pozwoli ją fajnie pokazać ludziom. Na pewno baner pop up to wprawdzie oklepana, ale przez to bardzo uniwersalna opcja. Każdy tego używa więc dlaczego Wy byście mieli tego nie robić?

Zwracajcie uwagę też na własną wygodę w wymiarze organizacyjnym. Nie zawalajcie się akcesoriami, które będzie trudno przywieźć i wywieźć stamtąd. Ja polecam rollupy bo są tanie i praktyczne. Zwijasz w sekundę, pakujesz do torby i idziesz dalej.