Topic: Tworzenie bloga

Chciałbym tworzyć bloga tematycznego dotyczącego rodziny. W ramach moich artykułów, chciałbym także trochę porad prawnych ujawnić, ale muszę je konsultować ze specjalistami. Jak myślicie, czy ktoś mi pomoże w tej kwestii. Jestem z Zielonej Góry.

Re: Tworzenie bloga

Spokojnie poradzisz sobie. Sądzę, że w Zielonej Górze są radcy prawni, którzy chetnie podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Przeciez masz ją dalej przekazywać i to w temacie, który mocno jest oblegany.

Z tematami rodzinnymi pod względem prawnym jest duża luka w sieci, więc każdy tego typu pomysł jest na wagę złota. Potrzebne są takie porady prawne Zielona Góra i inne miasta będą Ci na pewno wdzięczne za taką pomoc.

Na pewno, taka pierwsza wzmianka na dany temat ułatwia później podejmowanie decyzji. A jest przecież tych tematów bardzo dużo, które krążą wokół rodziny, dzieci, alimentów, odszkodowań i tak dalej.

Zgadza się…

Możesz uderzyć na przykład w to jak dochodzić należnych odszkodowań w Zielonej Górze i innych miastach. To akurat temat na czasie u mnie i tak szczerze mówiąc to nie widzeiałem jak się do tego zabrać.