Topic: Chciałabym poprawić swoje życie seksualne

Hejka! Piszę tutaj w dość wstydliwej dla mnie sprawie, o której chyba nigdy bym nawet w zyciu nie porozmawiała. Ale to internet jest to człowiekowi jakoś tak łatwiej jednak jest o wszystko pytać. No pytam. Ostatnio na stronie sexelixir.eu przeczytała, że istnieje coś takiego jak damska wiagra i chciałabym tego spróbować, bo z podnieceniem to u mnie kiepsko…

Re: Chciałabym poprawić swoje życie seksualne

Witaj w klubie. Ja dopiero niedawno się dowiedziałam w ogóle, co to jest afrodyzjak bo nie miałam o tym pojęcia. No ale teraz już wiem i całe szczęcie, bo dzięki temu mogę być teraz całkowicie spełniona seksualnie. Wrażenia z seksu są o wiele większe jak się zacznie dobre środki stosować

Re: Chciałabym poprawić swoje życie seksualne

Ja właśnie też na tej stronie sexelixir.eu/  kupuje sobie często różne specyfiki dla podniesienia własnego libido, bo z tym czasami jest ciężko, a jednak faceta trzeba zadowolać czasami, bo se inną znajdzie i co wtedy będzie? tongue Także przezorny zawsze ubezpieczony, a poza tym radość z seksu po spożyciu ogromna, więc zdecydowanie mogę polecić każdemu, kto jeszcze nie jest zdecydowany.