Topic: Źle dobrane urządzenia

Właśnie wracam z mojego basenu, który jak się okazuje ciągle ma zanieczyszczoną wodę. No może dokładniej zbyt mocno chlorowaną. Co grozi w przypadku takiej kąpieli, czy jest to groźne. Mam dwójkę kilkuletnich dzieci i nie chcę im zaszkodzić.

Re: Źle dobrane urządzenia

Dbaj po prostu o swój basen częściej i dokładniej. Wtedy na pewno nie będzie problemów z uzdatnianiem wody i zawsze będzie odpowiednio podgrzana.

No myję i czyszczę nawet częściej niz jest to zalecane.

Taka kąpiel to zwykle uczulenie skórne. Więc z tymi tabletkami warto dać sobie spokój. Lepiej zamówić i zainstalować profesjonaną technikę, która na pewno nie popsuje się w ciągu kilku pierwszych miesięcy użytkowania jak to bywa zwykle w przypadku tanich podróbek.

Musisz mieć odpowiednie akcesoria basenowe to wtedy nic zlego się nie będzie działo. A co się tyczy bezpieczeństwa, skóra swoją drogą, ale warto uważać, żeby się nie napić takie wody, bo problemy gastryczne masz jak w bankiu.

Tematy basenowe są mi bardzo bliskie, bo już dwukrotnie montowałem u siebie basen. Wygląda mi na to, że tak jak wspomniała koleżanka masz jakieś braki w wyposażeniu.