Topic: Który bagażnik jest lepszy – na dach czy na tylną klapę?

Od niedawna mam samochód i chciałabym kupić do niego bagażnik, bo jednak dla mnie sport to podstawa każdego udanego dnia. Nie musi być jakis super, ale zastanawiam się, czy lepszy na dach czy taki na tylną klapę?

Re: Który bagażnik jest lepszy – na dach czy na tylną klapę?

Jak dla mnie ważna kwestią jest sposób montażu i demontażu, bo ja sobie cenie praktyczne rozwizania i tego oczekuje. Nie ma sensu tracic czasu na takie rzeczy jak bawienie się ze zdejmowaniem bagażnika.

Bezpieczeństwo to podstawa. Bo przecież zwykle jedzie się np. na drugi koniec Polski z rowerem/ rowerami wiec to nie sa przelewki. Jak chcesz cos ciekawego znaleźć to poszukaj może tu strefakierowcy.pl/filter/category,136,bagazniki-dachowe ja tu kupiłem bagażnik na dach. Tylko w takich wypadkach trzeba dostosowac prędkość do przewozenia.

mój znajomy jak miał kiedys na dachu rowery to zaczepil o drzewo i cala konstrukcja …. lup. Nie wiem czy dorbze zamocowal czy jak. Podejrzewam ze po prostu slaba jakość bagażnika. A i tak samochod z rowerami robi się znacznie wyższy  o czym trzeba pamiętać.

Tak, bo to jest około 4 metrow... i nie zawsze da się wjechac do garazu tongue