Topic: Okna i drzwi czym się kierujecie??

Czym kierujecie się przy wyborze drzwi i okien? Jestem właśnie w trakcie remontu i zastanawiam się nad zmianą ram okiennych. Może i na drzwi też starczy. Jak ktoś z was wymieniał i może polecić konkretną firmę to chętnie skorzystam. Okolice Wrocławia.

Re: Okna i drzwi czym się kierujecie??

Warto skorzystać z pomocy przy montażu drzwi wejściowych bo wtedy masz pewność, że masz wszystko zrobione na tip top, próbowałem się kiedyś w to sam bawić i skończyło się tak, że i tak musiałem po fachowców dzwonić, więc nie warto kombinować. Na terenie Wrocławia masz mnóstwo takich firm, więc jest w czym wybierać.

Jak chcesz wymieniać okna to polecam wybrać jak już okna aluminiowe wrocławskiego przedsiębiorstwa CERCHEM mają bardzo duży wybór znanych marek i służą też pomocą w wyborze. Mogę polecić, bo korzystałam, a skoro Wrocław to tym bardziej.

mysle ze najczesciej wszyscy decyduja się na okna aluminiowe bo nie sa zbyt drogie a trzymaja się bardzo dobrze sa szczelne, mozesz wybrac tez opcje ciemniejsza, zeby miec bardziej elegancki efekt.

Tak samo jak tu ktoś proponuje drzwi też dobre aluminiowe bez przepłacania można dostać.