Topic: Gdzie zorganizować wesele w spokojnym miejscu koło Warszawy?

Cześć. Zastanawiam się nad miejscem, w którym ja i moja narzeczona moglibyśmy zorganizowac nasze wesele. Jesteśmy z Warszawy, ale poszukujemy miejsca spokojnego, połozonego z dala od miejskiego zgiełku. Może Wy macie jakis pomysł, gdzie można zarezerwować ładną, elegancką salę weselną niedaleko stolicy?

Re: Gdzie zorganizować wesele w spokojnym miejscu koło Warszawy?

moja propozycja to eleganckie i przestronne sale weselne w Płocku z malowniczym widokiem na jezioro. sale znajdują się na terenie hotelu o wysokim standardzie. wyróznia je m.in. wykwintne menu, profesjonalna obsługa kelnerska oraz piekna aranzacja stołów.

Domyślam się, że sale znajdują się w tym hotelu, w którym ja niedawno bawiłam się na weselu przyjaciółki. Bardzo mi się tam spodobało i miesiąc później ja i mój mąż pojechaliśmy tam znowu, żeby spędzić razem weekend. Polecam wszystkim parom taki pobyt, nie tylko narzeczonym i nowożeńcom, ale i małżeństwom z dłuższym stażem. Więcej na temat propozycji weekendu we dwoje napisano pod adresem internetowym hoteldebowagora.pl/weekend-we-dwoje-mazowieckie . Super sprawa, choć weekend bardzo szybko mija i chciałoby się zostać dłużej.

można tam zawsze wrócić za niedługi czas i zdecydowac się np. na zabiegi spa na Mazowszu . hotel dysponuje nowoczesną rozbudowaną strefą spa i wellnes z saunami i jacuzi. raz korzystałam tam z tego rodzaju relaksu i zabiegów i było super.

No tak, to prawda. Choć ogólnie trudno znaleźć czas na taki relaks. Ale słyszałam też, że w hotelu sa organizowane imprezy integracyjne dla firm z mazowieckiego i nie tylko. Jeśli mój szef będzie kiedyś planował organizację tego typu imprezy, to podsune mu propozycje tego hotelu.

Dziękuję za obszerne rekomendacje płockiego hotelu. Przejrzałem sobie na początek ofertę weekendu we dwoje i chyba zdecyduję się na spędzenie tam weekendu z moją dziewczyną. Jeśli hotel zrobi na nas ogólnie dobre wrażenie, to może zdecydujemy się na zarezerwowanie sali weselnej własnie tam.