Topic: Wymiana opony w motocyklu

Cześć, kupiłem od kolesia motocykl, który był uzywany do nauki jazdy w szkole i teraz muszę pare rzeczy w nim zmienić. Chodzi między innymi o opony, bo niestety te s aniezle zjechane, ja się zresztą mozna po takich pojazdach spodziewac. Czy ktoś mi może powiedzieć, czy ze znalezieniem opon do motorów jest jakiś większy problem?

Re: Wymiana opony w motocyklu

Nie, problemu nie ma, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać. Tojest, najlepiej kupować w internecie, mają tam na przykład opony motocyklowe Dunlop, które ja osobiscie polecam bo są naprawdę niezwykle wytrzymałe. Generalnie rzecz biorąc, to ja już prawie nic normalnie nie kupuję, tylko internetowo.

No to ci powiem, że masz odwagę, bo ja to raczej wolę osobiście. Jakos tak mam przeświadczenie, że jak online to nigdy nie wiadomo co sie dostaje.

Ale przecież u uczciwych sprzedawców takie sytuacje nie mają prawa mieć meijsca. Ja do samochodu nie kupuję normalnie, bo w internecie wiem, że jak zamówię to na pewno dostanę. Ostatnio potrzebowałem felg i myślisz, że pojechałem do sklepu? Dużo większy wybór miałem tu: sklep.opony-kunicki.pl/szukajfelgi/felgi-stalowe-13-cali. Dostalem dokładnie to co zamówiłem i prezentuję się napradę świetnie, poza tym dobrze zamontowane nie sprawiają żadnych problemów.

Ja to samo. Mam firmę przewozową i wiadomo jak kierowcy potrafią zjechać opony. Ieraz w połowę krótszym czasie juz je trzeba wymieniać. Ja zawsze kupuję te: sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-przemyslowe-Bridgestone i musze powiedzieć, że po pierwsze: od kiedy przerzuciłem się na tego producenta to dużo mniej problemów mam z autami, a po drugie: kupuje się wygodnie, oszczędzam bardzo dużo czasu i od razu wiem, że coś jest na stanie w sklepie.