Topic: Porządne akcesoria meblowe albo dobry dostawca tych rzeczy potrzebny?

Cześć! Czy ktoś jest w stanie mi polecić jakieś porządne akcesoria meblowe i w ogóle wszystkie części potrzebne do wykonania mebli? Wiem chociażby, że profile Zobal F14 są bardzo polecane przez innych, ale może znacie inne marki porządnych akcesoriów, albo chociażby miejsca, gdzie można kupować dobre rzeczy? Robię własne meble i potrzebuję porządnych półproduktów.

Re: Porządne akcesoria meblowe albo dobry dostawca tych rzeczy potrzebny?

Mój wujo generalnie ma właśni taki warsztat i wiem, że akcesoria meblowe od bardzo dawna zamawia w tej firmie sassc.com.pl, ja się specjalnie na tym nie znam, ale wujem ma bardzo szanowan warsztat i skoro korzysta z oferty tej firmy to pewnie jest ona warto uwagi, nie wiem taka sugesia moja tylko big_smile

o spoko, dzięki welkie, przyda się bo to jest w moich okolicach. Mój znajomy korzystał kiedyś z płyt meblowych z Lublina, ale nie pamiętał jak się nazywała firma a do tego mnie to było strasznie nie po drodze. Ostatnio mam problemy z klientami, ponoć narzekają na jakość moich mebli hmm dlatego chcę zacząć korzystać z porządnych akcesoriów, żeby nie mieli się do czego doczepić.

Robienie własnych mebli to trudny kawałek chleba, coś o tym niestety wiem i nie mam zbyt dobrych doświadczeń. Życzę ci powiedzenia, ale dzisiaj wybić się na tle ogromnej konkurencji jest bardzo trudno. Generalnie jak ci się to przyda to niezła jest też marka Corian Kraków kiedyś miał taki sklep, gdzie kupowałam te rzeczy, ale już go nie ma niestety, więc nie pomoge gdzie kupić.

tam w tej firmie co ktoś wcześniej wysłał mi linka widzę, że wszystko to jest, naprawdę wydaje się oferta bardzo fajna i ceny nie są takie złe. Chyba będę musiała spróbować.

tak z ciekawości to dużo kosztuje zrobienie takich mebli na zamówienie? Jakby na przykład chciał meble do kuchni, które idealnie pasują do przestrzeni w moim domu to dużo bym zapłacił?

Nie da się tego określić nawet tak mniej więcej, bo każde zlecenie jest inne i ceny mog być mocno zróżnicowane. Jak podasz więcej informacji to mogę prywatnie podać ci orienatycjne koszty big_smile