Topic: Fajny laptop –polećcie!

Hejka ;D mam do Was gorącą prośbę, otóż czy możecie mi polecić jakiś sklep z laptopami z Wrocławia i okolic? Najlepiej żebym mogła zamówić na Internecie i odebrać bezpośrednio w sklepie wink Ktoś, coś?

Re: Fajny laptop –polećcie!

Jestem z Wrocka i mogę Ci polecić mct-sklep.pl świetny sklep i doskonała obsługa. Mają tam świetny wybór, doskonałe laptopy multimedialne i nie tylko. Zresztą sama przejrzyj ich stronkę i się przekonaj czy ich oferta Ci odpowiada wink

Dziękuje ślicznie! No wypas ten sklep wink Super ceny i z tego co się pytałam chłopaka, pod względem technicznym mają być bardzo wydajne. A czy możecie mi jeszcze polecić jakiś określony typ latopów itp.? Bardzo proszę wink

Ja głównie korzystam z laptopów Lenovo i jestem bardzo, ale to bardzo z nich zadowolony. Nigdy nie miałem żadnych problemów i przeważnie, każdy kolejny laptop od nich jest coraz lepszy i w moim odczuciu jest w czołówkach laptopów.

No Lenovo są świetne, ale ostatnio skusiłem się na laptop Toshiba Satellite Pro i powiem Wam, że przerósł moje najśmielsze oczekiwania.. wszystko pięknie śmiga i do tego czuję, że mam w rękach produkt najwyższej jakości.

No według mnie wybór laptopa to kwestia indywidualna.. trzeba do tego podejść na spokojnie, z głową. Po pierwsze musisz określić do czego potrzebny Ci jest taki laptop, czy preferujesz używać go do podstawowych prac na komputerze, jak przeglądanie Internetu i słuchania muzyki, czy raczej potrzebujesz mocniejszego sprzętu do gier, czy prac nad cięższymi programami do obróbki grafiki itp. Zależnie od tego, skup się na innych modelach wink