Topic: Duża ilość dobrej jakości swetrów

Witam wszystkich. Potrzebuję z polecenia dobrej jakości swetrów z hurtowni internetowej. Zależy mi na prostym klasycznym kroju i żeby po praniu nie została z nich jakaś smutna szmata, tylko ładny sweter wink Jeśli macie jakies sprawdzone hurtownie, to proszę dajcie namiary, z chęcią pooglądam ich oferty. Mam jakieś dwa miesiące, żeby złożyć zamówienie, więc czasu jest sporo i może akurat polecicie mi coś fajnego.

Re: Duża ilość dobrej jakości swetrów

A patrzałeś na allegro, tam znajdziesz też fajne cenowo oferty, no i wybór jest dość spory. Oczywiście można kupić coś co okarze się słabej jakości, ale wtedy zwrócić, kiedy produkt jest niezgodny z opisem. Mogłabym ci kilku sprzedawców polecić, tylko muszę sprawdzić, czy jeszcze wystawiają.

Ja tam wolę trzymać się od portali aukcyjnych z daleka, no chyba, ze akurat ten sprzedawca o ktoym mysle wystawia też swoje rzeczy tam. Wtedy bez logowania się w jego slepie można załatweić zamówienie wink

Też zdecydowanie wolę kupować na stronach internetowych. Chyba, że tak jak pisał poprzednik akurat też wystawiają produkty (i czasami można trafić nawet na promocje i kupić taniej tongue) W każdym razie mam już kilka hurtowni na oku, ale tu niestety kjeszcze nikt mi nic nie polecił sad

Ja też sprawdziła tych moich i chyba się przenieśli na dzialalnosc internetową, ale nie wiem jaka maja nazwe ;p kupowałam od nich dużą partę spodnii robotniczych.

Ja ci chciałam polecić moja hurtownię, ale zamawałam tam rok temu i widzę, że albo zmienili nazwe, albo cos się stało i się zamknęli sad widać musisz coś samu wybrać.

Znalazłem bardzo ciekawą stronkę nazywa się Mardini i już się z nimi kontaktowałem w sprawie zamówienia. Ogólnie fajną mają ofertę, aż ciężko było się zdecydować wink no i nikt mi nie pomógł z poleceniem hurtowni, ale może jak ktoś przeczyta ten temat to mój post komuś pomoże tongue W każdym razie muszę przyznać, że jak dłużej poszperałem, to znalazłęm sporo takich sklepów. Ten o którym pisałem wyżej wydaje mi się najsensowniejszy.