Topic: Dobra replika kałasznikowa

Chciałbym uzupełnić moją kolekcję replik broni o jedną z najbardziej znanych broni na świecie, jaką jest AK 47. Wielu producentów wykonało już repliki tej broni, ale każda ma jakąś niedoskonałość. Chciałbym kupuić coś porządnego, za co nie będę musiał się wstydzić przed oglądającymi. Kto może polecić coś dobrego.

Re: Dobra replika kałasznikowa

Przyznam szczerze, że sam przerabiałem ten problem. Ciągle jakieś niedoróbki, albo braki. W końcu udało mi się kupić najlepszy srt-09, którego polubiłem od razu. Polubiłem go od razu i sądzę, że tobie też przypadnie do gustu. Jest dostępny w sklepie internetowych, który znajdziesz na stronie taniemilitaria.pl.

Re: Dobra replika kałasznikowa

Ta broń to historia nie tylko jeśli chodzi o przedmiot, ale także historia świata. Nie było chyba konfliktu w ostatnich latach, w których ta broń nie byłaby obecna. Wiele armii do dzisiaj ma popualrnego kłasznikowa na wyposażeniu. Co więcej ta broń była i jest chwalona przez żołnierzy przede wszystkim za to, że nie zawodzi w trudnych momentach. Z innymi modelami nie zawsze jest tak dobrze często ulegają awariom.