Topic: Tanie damskie ciuszki

Witam moje drogie. Szukam sprawdzonego sklepu. Chodzi mi głównie o to żeby był w miarę tani. Z doświadczenia wiem, że można znaleźć dużo fajnych i ładnych rzeczy nie wydając fortuny. Akurat teraz przeprowadziłam się do większego miasta i dużo pieniędzy zabiera mi opłacanie mieszkania itp. Jeżeli któraś z was zna coś takiego to proszę o odpowiedzi.

Re: Tanie damskie ciuszki

Też swojego czasu szukałam sklepu internetowego z tanią fajną damską odzieżą. Powiem ci że wcale to nie jest takie proste jak się wydaję wszystkim. Chodzi o to że ciężko jest znaleźć sklep w którym wszystko będzie tanie. Możesz trafić na firmy gdzie akurat część asortymentu będzie tania.

Nie pamiętam adresu strony, ale we Wrocławiu jest jakaś hurtownia z tanią odzieżą. Działa na zasadzie sklepu internetowego, ceny dość niskie, jakość podobno fajna. Ciężko mi powiedzieć bo jeszcze nie korzystałam ale słyszałam dobre opinie.

Jeżeli możesz się dowiedzieć jaki to adres strony, była bym wdzięczna. Sama szukam ciekawych propozycji ale często mniej znane strony trudno jest znaleźć tak po prostu.