Topic: Przedwczesny wytrysk, jak sobie radzić?

Witam panow. Czy ktos z was zmagał się z problemem zbyt wczesnego finishowania? Nie jest tak zawsze, ale czasem najzwyczajniej na świecie przedwcześnie kończę. Sytuacja jest o tyle frustrująca, że za każdym razem moja partnerka przeżywa niesamowite doznania. Jak mam sobie z tym poradzić.

Re: Przedwczesny wytrysk, jak sobie radzić?

Siema. Nie podam dokładnego adresu ale jest w internecie takie specjalne forum o opóźnianiu wytrysku. Kiedyś szukając strony firmy orgasm control natknąłem się właśnie na to forum. Możesz tam znaleźć trochę ciekawych faktów.

No czytałem kiedyś o tym, ale nie wierzę w magiczne metody na przedłużanie sexu. Wydaje mi się, że to problem zbyt dużego podniecenia, ale niestety nie potrafie nad tym zapanować.

Nie ty pierwszy i nie ostatni masz taki problem. Wielu facetów cierpi na to. Ja z mojej strony mogę ci tylko polecić udać się do lekarza. Ja wiem że nikt nie lubi chodzić do lekarza, ale prawda jest taka, że ma on więcej wiedzy niż internetowi specjaliści. Może zaleci ci jakieś sposoby na przedłużanie stosunku albo specjalne tabletki.

Nie mówię że w internecie warto szukać porad. Ale mam znajomego co był u lekarza z tym problemem to przepisał mu jakieś tabletki które są używane w leczeniu jakichś problemów z głową. Niestety nie znam biologi naszego ciała na tyle dobrze żeby wiedzieć od czego to zalezy.

Problem przedwczesnej ejakulacji nie musi się wiązać z problemami w organizmie. Właśnie dlatego lekarze przepisują takie leki. Czasem któryś z ośrodków mózg zbyt mocno reaguje na bodziec i wtedy mamy problem.

Czytałem opinie tych tabletek które polecacie, chyba się skuszę, 130 zł to nie majątek a może faktycznie przyniosą jakiś efekt.

Sam nie testowałem więc nie powiem ci jak działają. Ale nie masz nic do stracenia więc warto spróbować. Zresztą czytałem też, że tabletki są nietoksyczne więc o swoje zdrowie też nie musisz się martwić. Pozdrawiam i daj znać jakie efekty przyniosły, powodzenia smile