Topic: Wyprawka dla dziecka

Mam do was takie pytanie, stosujecie podkłady poporodowe ? Jak tak to jakie ? Widziałam sporo takich w sklepach i zastanawiam się czy warto w coś takiego zainwestować bo kompletuje teraz wyprawkę dla siebie i każda wskazówka mile widziana.

Re: Wyprawka dla dziecka

Oczywiście, że warto zainwestować w takie podkłady. Sama długo używałam takich do przebierania dziecka czy to w domu czy na mieście gdzieś, zapewniają dużo higieny a to ważne przy maluchach. Ja stosuje podkłady BabyOno i jestem z nich bardzo zadowolona. Ale w sumie każdy podkład będzie lepszy od prześcieradła.

Jeżeli kompletujesz wyprawkę to spojrzyj na tego producenta patiimaks.pl/producenci/kees mają fajne rzeczy dla dzieci a nóż cos się tobie przyda i spodoba. Powodzenia!

A ja tak z innej beczki, wiecie może jakie zabawki, lalki są teraz na topie ? Bo muszę kupić jakąś zabawkę swojej chrześnicy i nie wiem kompletnie co teraz się podoba dzieciakom. Z góry dzięki za pomoc!

Wiesz, moja córka teraz ciągle powtarza coś takiego: „Mamo lalka My Little Pony Equestria Girl jest cudowna!  Kup mi ją” i jej koleżanki też szaleją na punkcie zabawek z małego kucyka, więc sadze, że coś z tej serii powinieneś wybrać na prezent.

A dzięki, zobaczę co to w ogóle jest to My Little Pony i postaram się coś wybrać aby była zadowolona.