Topic: Ktoś poleci, gdzie można spozycjonować stronę WWW?

Witam wszystkich! Założyłem niedawno serwis samochodowy. Biznes się w sumie rozkręca powoli, a ja chciałbym jak najszybciej ugruntować swoją pozycję na rynku. A do tego, jak wiadomo, przydaje się reklama. Wiem też, że wielu ludzi dzisiaj przede wszystkim szuka info o firmach przez Internet, więc założyłem stronę internetową. Znajomy polecił mi jeszcze pozycjonowanie stron, ale jestem kompletnie zielony w temacie. Nie wiem, jak miałbym się za to zabrać. Widziałem za to, że są różne agencje, które się takimi rzeczami zajmują, ale nie wiem, komu mógłbym to zlecić. Ktoś byłby w stanie podpowiedzieć jakąś firmę?

Re: Ktoś poleci, gdzie można spozycjonować stronę WWW?

Mam jednego znajomego, który się tym zajmuje. Jak coś, to na pw mogę ci przeslac kontakt do niego.

Bez urazy, ale szczerze mówiąc chyba wolałbym się dowiedzieć coś więcej o jakiejś firmie, która ma w tym doświadczenie. Bez urazy jeśli chodzi o kolegę.

Jeśli się zastanawiasz nad tym, gdzie spozycjonować WWW, to najlepiej by było, żebyś sobie wszedł pod link http://wycenpozycjonowanie.pl/o-pozycjonowaniu. Tam nie tylko dowiesz się o całym procesie pozycjonowania, ale też możesz się zgłosić ze swoją sprawą. Będziesz miał przejrzystą sytuację przynajmniej, co i jak.

Mówisz, że tam się zgłosić? A ile w ogóle sobie wołają za podobną pracę?

Wiesz co, akurat to jest bardzo indywidualna sprawa, jak wychodzą koszty za pozycjonowanie Wycena jest bowiem zależna od kilku różnych czynników. Stąd też może obejmować to m.in. to, jak wysoko oczekujesz, by strona pojawiała się w wyszukiwaniach, a także od tego, jak szeroka jest konkurencja. W przypadku warsztatu samochodowego domyślam się, że może być spora, choć to moze zależeć oczywiście od wielkości miejscowości,w której mieszkasz.

No akurat mieszkam w mieście, więc tutaj może być sporo podobnych firm.

No to nie będzie to łatwe, ale nie jest to niemożliwe. Najlepiej po prostu wejdź na stronę, którą ci podałem i tam sprawdź, jak wychodzą ceny. Uzupełni tam ten formularz dostępny na stronie i wyślij.