Topic: Jaki sklep z butami marki Reebok polecacie?

porównywałem sobie trochę ceny i widzę, że czasem są spore różnice. Możecie polecić jakiś dobry sklep, gdzie da się tanio kupić oryginalne modele? Oczywiście nie interesują mnie żadne chińskie podróbki.

Re: Jaki sklep z butami marki Reebok polecacie?

a tylko reebok cię interesuje czy jakieś inne marki też?

zajrzyj sobie do tego sklepu https://ctxsport.com/sklep/reebok/, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Mają dość szeroki asortyment dla mężczyzn i dla kobiet. Ceny ok., zamówienie zawsze zgadza się z oczekiwaniami i opisem. Lubię reebok sklep z tymi butami też mnie najpierw przyciągnął specjalnie dla tej marki. Potem zacząłem zerkać na inne i tak kupiłem też adidasa i Nike.

nie, mogą też być inne marki. Lubię reeboka, ale ostatnio też rozważałem Nike. Zależy jeszcze gdzie, co i za ile dostanę. Dzięki za linka, zaraz będę sprawdzać.

Ja Ci mogę polecić Nike Mercurial opinie mają bardzo dobre i nie bez powodu. Świetna amortyzacja i lekkość kroku. Naprawdę świetnie nadają się do uprawiania sportów albo biegania. Zresztą poczytam sobie opisy albo opinie o butach sportowych Nike Mercurial, a sam zobaczysz, jak to wygląda.

czyżby reebok był popularniejszy od Nike?

akurat popularność nie ma dla mnie znaczenia, zależy mi na jakości, a wiem, że to dobra marka jest.;)

dokładnie, chodzi o jakość produktu, oni stosują trochę inne technologie i po prostu to czuć. Guma w butach wpływa na przykład na przyczepność butów na hali sportowej, a uwierz, że to się z kolei przekłada na wynik rozgrywki i osiągnięcia.