Topic: Poszukuję więcej info na temat zasilacza led 60w.

Hejka naklejka forowicze moi drodzy, razem z mężem postanowiliśmy wreszcie wymienić naszego starego grata mam oczywiście na myśli nasz przestarzały zasilacz, którego wszyscy mieszkańcy mojego domu mają dosyć mam tutaj na myśli mojego męża i trójkę naszych dzieci, które używają już tylko laptopów laptopówlaptopów rozglądaliśmy się w celu znalezienia jakiegoś na naszą kieszeń tych wszystkich modeli na, które byłoby nas stać i własnie mężowi wydaje się, że tamten będzie najlepsze no, ale może ktoś z was cos jeszcze podpowie? Będziemy wdzięczni.

Re: Poszukuję więcej info na temat zasilacza led 60w.

Kochana nie mam na wskazany przez ciebie temat wogule pojęcia, aczkolwiek podbiję się pod to pytanko gdyż sama mam starocia, którego trzeba będzie w końcu na spokojnie wymienić na zasilacz impulsywny, który jest na pewno dużo lepszym wyborem, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu.

Moja droga nie mam absolutnie nic przeciwko, również możesz przeciez skorzystać z wiedzy zawartej na tym forum także na spokojnie nic na siłę smile czekamy teraz.

Dziękuje, haha to prawda smile

Dziewczyny kochane, powiem wam może tak na początek, że podjęłyście dobrą decyzję bo czas najwyższy wymienić te stare zasilacza one się już po prostu nie nadają i nie ma sensu na siłe ich trzymać i używać co do wskazanego przez ciebie, to ja niedawno zakupiłam zasilacz led 60w stąd: https://www.ultra-elektro.pl/zasilacze- … enmax.html  jak będziesz miała jeszcze jakies pytanko to pytaj śmiało ja polecam.

Jej dziękuje za link nie wiem jak pomysłodawczyni tego pytanka, ale ja już zamawiam.

To się cieszę smile

Zagapiłam się haha, ale rzecz jasna dokonałam już zakupu także na spokojnie wszystko.

To super!