Topic: Chcę kupić poduszkę do karmienia.

Hej kochane, a więc chciałam was dzisiaj prosić o radę na temat poduszek do karmienia piersią, otóż równo dwa tygodnie temu zostałam mamą, a, że jest, to moje pierwsze dziecko, to wolałabym nie ryzykować jego prawidłowym rozwojem i komfortem i zasięgnąć tutaj opini jakieś doświadczonej mamy. Słyszałam, że takie poduszki sprawią, że dziecku będzie po prostu dużo wygodniej podczas karmienia szczególnie w pierwszych miesiącach życia. O i jeszcze gdybyście mi poradziły gdzie najlepiej kupić taka poduszkę, to byłabym wdzięczna.

Re: Chcę kupić poduszkę do karmienia.

Hej, genialny pomysł! z tą poduszką jak mój syn był maleńki to podkładaliśmy mu pod główkę r jasia z naszego łóżka no, ale zawsze jakoś kształtem nie do końca pasowało, a te ponad dziesięć lat temu nikt o czymś takim chyba jeszcze nie słyszał.

A rozumiem, a orientujesz się może jak, to wpływa na rozwój takiego malucha?

Cześć, myślę, że ja mogę zabrać głos w tej sprawie jestem mamą trzech małych urwisów najmłodszy z nich ma 12 miesięcy więc już przestaliśmy używać poduszkę do karmienia, natomiast bardzo ją sobie chwaliłam przy wszystkich 3 synach a co ci moge powiedziec na temat rozwoju malucha to, to, że taka poduszka sprawdza się szczególnie w pierwszych tygodniach/ miesiącach życia kiedy dziecko nie ma jeszcze stabilnej postway ciała i jest malutkie czyli bardzo trudno jest je ułożyć w wygodnej pozycji do karmienia. Tutaj masz duzy wybór: https://wyprawkowy.pl/poduszki-do-karmienia-36 mają fajne wzory do wyboru.

A wiesz może w jaki sposób wpływa to na mnie?

Często po porodzie młode mamy cierpią na ból w kręgosłupie czy ramionach więc taka poduszka zapewniła by również tobie większą wygodę.