Topic: Szukam dobrej kancelarii rozwodowej w Warszawie

Moja mama zdecydowala się rozwiesc z moim ojcem po 25 latach małżeństwa. Troche jestem w szoku, ale obiecałam jej , że pomogę jej to ogarnąć. Jaką kancelarię możecie polecić? W grę wchodzi tylko Warszawa.

Re: Szukam dobrej kancelarii rozwodowej w Warszawie

W Warszawie pracuje Adwokat Jarosław Błasiński i on zajmuje się sprawami rozwodowymi ale także podziałem majątku wspólnego jeśli taki jest. No i podział opieki nad dziecmi. Ale tu pewnie nie będzie takiego problemu. Musialabys sobie dokladnie o nim poczytac, czym się zajmuje i ewentualnei do niego się udac.

Adwokat jest osoba która powie jak napisac wniosek o rozwod i jak go umotywowac . Bo wiadomo jednak ze powody argumenty musza być sensownie napisane.

Zajrzyj tu http://prosterozwody.pl/ jak bys chciala wiedziec wiecej o sprawach rozwodowych i jak wygląda podział majątku w przypadku małżeństwa. Jeśli twój ojciec dodatkowo nie ma stałego dochodu to twoja mama może mieć nawet obowiązek placenia alimentów dla twojego ojca. Ta kancelaria rozwodowa w Warszawie do której dawałam linka to zajmuej się tez mediacjami czy tez ustaleniem kontaktów z dzieckiem.

To porazka dla mnie ale dzieki : )

Pamietaj tez o tym ze w sadzie jest taka zasada ze najpierw szuka się polubownych rozwiązań. Dopiero kiedy to nie skutkuje to wtedy w gre wchodza bardziej drastyczne srodki jak świadczenia alimentacyjne. Ale alimenty płaci się rzadko na małżonka… choc tak się zdarza.

Niby rzadko ale mój ojciec jest srednio zaradny i mama ma tez tego troche dosc. Ale dzieki za pomoc ; )

Każde małżeństwo jest inne no i prawda jest taka ze w podziale majatku uwzględnia się tez to kto ile pracował czym się zajmował.Bo często zdarza się ze jest nierówny udzial w postaniu majatku wspolnego. tongue

małżonkowie mogą nawzajem siębie spłacać. Ale trzeba takie Sprawy rozgrywac ostrożnie. tongue Bo można z niczym. Wiec niech twoja mama to uwzlgedni.