Topic: Producent sal zabaw pilnie poszukiwany.

Nasza gmina postanowiła wyposażyć przedszkole w salę zabaw. Pogoda często płata nam figle i dzieci muszą siedzieć w salach. Co prawda organizujemy im zabawy, ale w większości jednak siedzą. Myślę, że jak będą miały taką salę to chętniej będą się ruszać. Nie wiemy tylko, gdzie takie zabawki kupić. Podpowiedzcie mi, proszę.

Re: Producent sal zabaw pilnie poszukiwany.

O jakie zabawki konkretnie ci chodzi? W każdym większym supermarkecie można znaleźć mnóstwo zabawek

Nie chodzi mi o zwykłe zabawki. Chcemy kupić coś takiego, co nie ulegnie zniszczeniu po kilku tygodniach i co będzie zmuszało dzieci nie tylko do wysiłku fizycznego ale także umysłowego. Chodzi nam o profesjonalną salę zabaw, taką jakie można spotkać w centrach handlowych

Nigdy nie zwracałam uwagi na to jak takie sale wygladają, ale wiem już co masz na myśli.

Dzieci powinny być tam bezpieczne a jednocześnie nieograniczone zakazami. Jednym słowem powinno to być cos trwałego, estetycznego i edukacyjnego.

No to dobrze, że tu zajrzałem. Wiem gdzie można dostać takie sale zabaw Producent tych zabawek oferuje tematyczne sale zabaw, wykonane z trwałych stalowych elementów powleczonych miękkimi osłonkami, wiec niemożliwe, aby dziecko się potłukło. Cała konstrukcja jest niezwykle kolorowa, dające pole do uruchomienia wyobraźni. Zajrzyj tutaj: http://e-salezabaw.pl/, będziesz miała problem z wyborem.

Ok., a pozostałe elementy z czego sa wykonane, na przykład podłoga?

Podłoga jest wykonana z ekologicznej gabki zaś pozostałe elementy miękkie to także gąbka pokryta poliuretanem. Przejścia, korytarze zrobiono z niezwykle wytrzymałej siatki polietylenowej. Elementy plastikowe nie elektryzują się, co również jest ważne. Nie martw się, maluchy będą bezpieczne.

No wreszcie ktoś, kto wie o czym mówię. Zaraz popatrzę, ale chciałabym się upewnić, że nie wydam pieniędzy na coś, co się zaraz zniszczy. Czy producent daje gwarancję na te produkty?

Oczywiście, dwuletnią, ale zakładam, że przetrwa o wiele dłużej.