Topic: macie jakas dobra firme windykacyjna z Warszawy?

Tak jak już pisalem w tytule macie jakas dobra firme windykacyjna z Warszawy? Moja firma była no i zostały jeszcze niezapłacone faktury…

Re: macie jakas dobra firme windykacyjna z Warszawy?

Dokładnie sprawdź warunki na jakich współpracowałem z innymi firmami. Bo może jest tak, że pewne rzeczy w ogóle nie zostały uregulowane no i wtedy firma windykacyjna może mieć problem z odzyskaniem twoich pieniędzy.

Jak masz faktury umowy jakieś inne papiery wewnętrzne, tp masz szansę na odzyskanie długu. Ale lepiej teraz niż później.

W Warszawie firm windykacyjnych jest coraz wiecej . Bo nareszcie ludzie zaczynaja rozumiec, ze upominac się o swoje to żaden grzech. tongue

A widziałeś taką firmę strefawindykacji.pl/? mojemu bratu ogarniali jak mu się firma rozłożyła na łopatki i okazało się ze kilkanaście dużych fakturów nie zostało zapłaconych. Ta firma windykacyjna z Warszawy zajmuje się odzyskiwaniem długów, egzekucjami komorniczymi jak jest już wyrok. No i pomogą ci w razie czego żeby wniosek do sądu napisać.

Jedna jest rzecz pewna, że jak ktoś cos jest winny to powinien płacic i nie powinien tego ukrywać przed żadnymi firmami windykacyjnymi… tak po ludzku zapłacic.