Topic: Firma wynajmująca auta na długi termin w Warszawie. Czy wskażecie jakąś?

Moja praca polega na tym, że niestety muszę się dużo przemieszczać samochodem. Na dizeń dzisiejszy nie stać mnie na własny, a potrzebuję wozu. Do tej pory poruszałem się samochodem zony kolegi, która była we Francji, ale w przyszłym tygodniu ma wrócić, więc muszę szybko teraz znaleźć jakąś inną opcję. Znacie wypożyczalnię, która ma na wynajem w korzystnych cenach samochody na długi termin?

Re: Firma wynajmująca auta na długi termin w Warszawie. Czy wskażecie jakąś?

A jaka klasa samochodu by Cię interesowała?

W zasadzie to nie jestem wymagajacy. Może być C, A to trochę za małe. D nie wiem, czy z kolei nie będzie już dla mnie za drogie.

To już kolego wiesz, wszystko zależy od wypożyczalni, w której będziesz chciał wziąć samochód smile Ja na przykłąd znam wypożyczalnie, które mają zupełnie przyzwoite stawki za tę klasę. Nie mogę tylko teraz ich znaleźć w historii, może wieczorem, ja zasiądę do komputera, to uda mi się ich znaleźć.

Koleżanki nie widać i nie słychać, więc może ja coś podpowiem smile http://just-rent.com.pl/wynajem-dlugoterminowy/ – Ten link zaprowadzi Cię do naprawdę dobrej firmy, która ma preferencyjne warunki długoterminowego wynajmu aut w Warszawie. Ja sam z ich pomocą stworzyłem flotę pojazdów w mojej firmie. Dużo bardziej to było opłacalne niż wzięcie samochodów w leasing.

Ale Ty rozumiem masz większą działalność?

Zgadza się, ale oni mają bardzo indywidualne podejście do klienta. Jak im przedstawisz to, że potrzebujesz jako jednoosobowa firma takiego samochodu, to raz, że pomogą Ci wybrać odpowiednią klasę i model, dwa, że przedstawią Ci, myślę, interesujące warunki współpracy. Mi przynajmniej takie przedstawiają.