Topic: Czeka mnie wyzwanie – praca magisterska, ktoś wie jak to zrobić?

Część wam! Niedługo kończę studia i będę musiał się zmierzyć z napisaniem magisterki. Nigdy nie byłem dobry ani w pisaniu ani w planowaniu. Potrzebowałbym  wsparcia kogoś, kto nie ma z tym problemu. Może też być profesjonalista, który na co dzień tym się zajmuje. Macie może jakiś pomysł?

Re: Czeka mnie wyzwanie – praca magisterska, ktoś wie jak to zrobić?

Wiesz, jak sam ją napiszesz to przynajmniej nikt cię nie zagnie na obronie a jak napisze to ktoś inny to możesz nie dać sobie rady z odpowiedzią na pytania do pracy.

Nie chodzi mi o to, żeby mi ktoś napisał pracę, ale żeby pokierował całym procesem, może podpowiedział bibliografię, zwrócił uwagę na to co ważne.

E tam, wystarczy uważnie przeczytać całość przed obroną i już. Ja tam tylko podałem temat, wskazówki promotora i wcale nie ingerowałem w proces pisania. Potem poczytałem trochę i już.

No nie, tak bym nie chciał, miałbym kaca moralnego. Ale pomoc by mi się przydała, tym bardziej, że pracuję i czasu mam niewiele.

Jasne, że praca magisterska wymaga i czasu i nakładu pracy. Jest taka platforma Twój Redaktor.pl, która pomaga w pisaniu. Robią to bardzo profesjonalnie, w bardzo wielu dziedzinach, w oparciu o najnowsze publikacje a na końcu dostaniesz jeszcze raport antyplagiatowy.

Narawdę? A dasz jakieś namiary na nich? To by mi znacznie ułatwiło sprawę, gdyby mi ktoś wskazał właściwą drogę. Ale moja praca opiera się na badaniach, to nie wiem, czy tak się da.

Żartujesz?, oczywiście że się da. Zresztą dobra praca magisterska powinna zawierać badania. Pomogą ci nawet dobrać właściwą metodę badawczą. Masz tu link: http://twojredaktor.pl/praca-magisterska, sam poczytaj a zobaczysz, że warto skorzystac z ich usług.

Zaraz tam zajrzę. A jak się zamawia taką usługę, no bo trochę się obawiam, czy nie zostanę wystawiony.

No coś ty, wypełniasz formularz, potem ktoś się do ciebie zgłasza z propozycją, omawiacie szczegóły i dopiero ja się na kogoś zdecydujesz i zlecisz wykonanie pracy to płacisz za każdy wykonany etap.

Wydaje się proste, czyli wszystko się dzieje przy moim udziale, w takiej formie jak wymaga promotor, czy tak?

Oczywiście, to są profesjonaliści. Działają na rynku już dwanaście lat, więc maja ogromne doświadczenie.

Muszę pomyśleć, ale dzięki.