Topic: Szukam skutecznych tabletek na powiększanie penisa

Cześć i czołem! Szukam skutecznych tabletek na powiększanie penisa. Co możecie mi polecic?

Re: Szukam skutecznych tabletek na powiększanie penisa

Przy tabletkach efektu może nie widac od razu a wg mnie warto kilka miesięcy pobrac tabletki by zdecydowanie poprawic jakość seksu bo jednak jak jesteśmy zadowoleni z seksu to ogolnie jesteśmy bardziej zadowoleni z zycia. taka moja obserwacja.

Ja kupowalem jeden preparat z tych http://www.twoja-fantazja.pl/24-powiekszanie-penisa no i przyznaje ze czasu troche zajmuje powiększanie penisa tabletki jednak jak sa na naturalnym składzie z ziołami to sa bezpieczne. Tylko tez trzeba pamiętać ze to sa suplementy diety wiec trzeba uważać z lykaniem ich. A pierwsze efekty to i tak zwykle około kilku tygodni trzeba czekac. U mnie po dwoch tygodniach zauważyłem lepsza erekcje. No a teraz biore jeszcze przez miech i robie przerwe.

Miałem kolege który non stop lykał własnie tabletki na powiększenie penisa i troche rozwalił sobie żołądek od tego. Bo to przeciez nie sa żadne cukierki tongue

To, ze już ktos tego nie rozumie to inna sprawa zreszta można kupic żel albo krem jakiś na powiększenie członka. Nie muszą to być od razu jakieś tabletki.

No to masz tam gele różne w tym linku co ja wrzucałem. Wszystkiego nie próbowałem tongue Ale z tego co widziałem to tabletki od nich maja bezpieczne sklady. A poza tym jako sklep z akcesoriami erotycznymi są nieżle zaopatrzeni maja masturbatory Tenga dilda akcesoria BSDM no i standardowo nie moglo zabraknąć prezerwatyw tongue hehe

Spoko. Mnie tylko chodzilo o to ze to zalezy kto czego chce. Bo dla niektórych tabletki sa wygodniejsze dla niektórych gele.

Albo możesz połączyc to wtedy masz szybsze efekty. Tylko kwestia tego żeby nie przesadzac z ilością. Bo to jednak u nas z tym roznie bywa. tongue Bo każdy z nas dazy do tego aby tej przyjemności z seksu było jak najwięcej co oczywiste jest.

Z mojej perspektywy bez sensu muwić partnerce ze się tabletki na powiększenie penisa łyka bo może uznac nas za malo meskich albo stwierdzi ze mamy romans na boku. Niewiem czy sam bym powiedział.