Topic: Dobry fotograf ślubny z Lublina – kogo polecacie?

Niestety nie mam możliwości skorzystać z usług fotografa na tym terenie z polecenia znajomych więc szukam innych opcji. Oczywiście mogłabym sama szukać ofert, przejrzeć ich całą masę, dzwonić do tych fotografów czy jeździć ale nie mam pewności że nawet wtedy wybrałabym dobrze a wiadomo jakie to jest ważne, ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu a dobrze zrobione zdjęcia są najlepszą pamiątką. Mam więc nadzieję że polecicie kogoś kto mnie nie zawiedzie smile

Re: Dobry fotograf ślubny z Lublina – kogo polecacie?

Oczywiście masz rację, wybór dobrego fotografa to podstawa. Oczywiście w dobie cyfrówek, lustrzanek i wypasionych aparatów w telefonach każdy na weselu pstryka jakieś tam fotki ale nie może się to równać z pracami dobrego fotografa. Ja niestety nie polecę bo nie jestem z Lublina, mam nadzieję że ktoś inny

Też się zgadzam oczywiście smile i mogę polecić bardzo dobrego fotografa ślubnego z Lublina którego poleciłam już niejednej osobie (nie tylko na wesela, warto wiedzieć że w grę wchodzą też inne imprezy a nawet fotografia produktów). Ta firma robi bardzo różne fotki, ja miałam śmieszną sesję, tutaj można zobaczyć takie przykładowe realizacje: http://www.zomer.pl/szalone.html, ale oczywiście możliwości jest tyle ile gustów klientów smile para młoda decyduje co chce, zarówno jeśli chodzi o sesję ślubną jak i reportaż ze ślubu i wesela, a fotograf tylko podpowiada i dba o najwyższą jakość i interesującą treść zdjęć

Wygląda to świetnie, a jeszcze nie przejrzałam wszystkich fotek smile Sprawdzę sobie co tam jeszcze mają i w ogóle wszelkie informacje, na razie dziękuję bardzo smile

Nie ma za co smile