Topic: U kogo przeprowadzę renowację stolarki drewnianej w Poznaniu?

Jeszcze kilka lat temu nie byłoby problemu ze znalezienim dobrego stolarza, który byłby w stanie przeprowdzić renowację stolarki drewnianej w okolicahc Poznania. Ten region słynie przecież z całkiem długiej tradycji meblarskiej, ale ostatnio coraz mnie fachowców na najwyższym poziomie. Może Wy znacie kogoś, kto jest w stanie odnowić stolarkę drewnianą w moim domu?

Re: U kogo przeprowadzę renowację stolarki drewnianej w Poznaniu?

: A co masz na myśli jeśli mowa o stolarce drewnianej? Pod tym pojęciem kryje się naprawdę bardzo sporo produktów, które konseruwje się całkiem inaczej i nie każdy potrafi to zrobić.  Z tego co wiem, to w Poznniu jest jeden fachowiec, który zawodowo zajmuje się tego typu pracami, ale nie pamiętam, gdzie go można znaelźć.

Jeśli szukacie kogoś do renowacji stolarki drewnianej w Poznaniu to na pewno w grę wchodzi fachowiec, którego można znaleźć tutaj http://stefanschulz.pl/, gdzie można dodatkowo poznać jego dokonania i wcześniejsze realizacje. Ja korzystałem z jego usług i dzisiaj mam wspaniły komplet mebli i odnowione schody w starej kamienicy.

No dokładnie o tego człowieka mi chodziło. Jak człowiek nie korzysta na co dzień z takich usług to szybko traci z pamięci takie informacje. Ale akurat wszyscy Ci, którzy mają coś do odnowienia powinni sobie ten kontakt gdzieś zapisać smile))

No wydaje mi się, że najlepiej w głowie smile)) Spokojnie ja już sobie ten kontakt zapisała, bo przyda mi się na pewno. Już nie mogę się doczekać, kiedy prace ruszą...

Pewnie dużo sprzątania po takim remoncie Cię będzie czekało...

Tak naprawdę to jeśli chodzi o meble to w większości trafiają one do pracowni konserwatorskiej, bo potrzebne jest w tej pracy ogromne skupienie, którego raczej w zewnętrznych pomieszczeniach trudno szukać. Ale za to w zaciszyu warsztatu, gdzie pod ręką są specjalsityczne narzędzia to można działać i to bardzo na luzie. Czyli tego co potrzebuje każdy fachowiec.