Topic: Skuteczny coaching w Trójmieście - kogo polecacie?

Cześć! Zakładam temat, aby zasięgnąć wśród Was opinii na temat coachów i szkoleniowców z Trójmiasta. Nie będę pytał o konkretne osoby, chodzi mi raczej o to, kto Waszym zdaniem jest skuteczny i komu warto zlecić przeprowadzenie szkolenia w firmie. Z góry dzięki.

Re: Skuteczny coaching w Trójmieście - kogo polecacie?

Jak tak się przyglądam, to widzę, że rzeczywiście sporo tych coachów działa u nas ostatnimi czasy. Nigdy z ich usług nie korzystałem, ale chętnie poczytam, co macie do powiedzenia. Może sam się skuszę. smile

Prawda. Jeśli chodzi o coaching Trójmiasto ma naprawdę dużo do zaoferowania. Ja jednak jestem wierna tej pani: pomorskiecentrumcoachingu.pl/. Wybitna specjalistka z zakresu zarządzania czasem, radzenia sobie ze stresem i motywacji. Gorąco polecam.

To jeszcze zapytam o ceny. Jak to wygląda w przypadku świadczonych przez nią usług. Opłaca się?

Można łatwo porównać. Ceny coachingu w Gdańsku nie należą do najniższych (sektor biznesowy wciąż się rozwija, jest zapotrzebowanie), więc trzeba się liczyć z jakimś tam wydatkiem. A konkretne ceny możesz sprawdzić tutaj: pomorskiecentrumcoachingu.pl/cennik/. W porównaniu z innymi wygląda to całkiem korzystnie. smile

Bardzo Ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Resztę detali sam sobie sprawdzę, w końcu dostęp do Internetu mam, więc nie powinno to być problemem.

Bardzo proszę. Ale usługi świadczone przez Pomorskie Centrum Coachingu polecam nie tylko ze względu na cenę, ale przede wszystkim z racji bardzo wysokiej jakości i skuteczności. smile