Topic: Potrzebuję pomocy z alimentami w Sosnowcu

Moja była zada bardzo wysokich alimentów na dziecko. Nie wiem czemu bo nigdy tak wiele nie wydawaliśmy na jedzenie ani na ubrania dla dzieci. Prowadze wlasna firme dobrze zarabiam ale mysle ze to co ona robi to jest po prostu przeginka. Tak mi się wydaje. Czy ktos mi pomoze ogarnąc sprawe tych alimentów?

Re: Potrzebuję pomocy z alimentami w Sosnowcu

Się ciesz ze nie placisz na zone alimentów bo ja musze na nia placic a ona siedzi sobie w domu jak krolowa… takiej to dobrze.

Wiadomo ze kazda sprawa jest Inna i kazde dziecko jest inne i wiadomo ze nie można wszystkiego pod jedna linijke Mierzyc. Ale może jest dziecko chore? A jeśli nie to niech pokaze na co chce wydatkowac te kase a nie tak sobie, żeby brac dla brania?

Dziecko z tego co wiem to jest zdrowe nie było nigdy nawet w szpitalu… to nie wiem na co ma to niby isc a sad doscy przychylny wobec niej jest.

Ja korzystałem z pomocy pana adwokata Bakłażeca i byłem zadowolony. Możesz sobie spradzic u niego na stornie jakimi on dokladnie sprawami się zajmuje ale on zajmuej się tez sprawami rozwodowymi no i wlasnie sprawmi alimentacyjnymi. Bo to jednak często zawile sprawy sa.

No wyludzanie alimentów ma swoje grancie… to ze dobrze zarabiam to jedno a dwa ze ona chce tyle… nie wiem po co …

Ten adwokat co o nim pisalem ma storne tu http://adwokat-baklazec.com/uslugi-praw … -rodzinne/ Możesz przejrzeć sobie poczytać w odpowiedniej zakładce o prawie rodzinnym i jak cos to możesz się na niego zdecydowac. Wazne żeby mieć kogos ogarnietego i doswiadczeonego. A zony często chca alimenty Sosnowiec to jest jednak na tyle duze miasto ze możesz spokojnie sobie jakiegos prawnika ogarnąć na miejscu  i nie musisz nigdzie dojezddzac.

Zony chcą kase… bo często same nie kwapia się w ogole do pracy i to jest wlasnie ich sposób na biznes. Zrobic sobie dziecko. A potem alimenty pomoc prawna wtedy niestety nieraz jest konieczna bo można naprawde mieć w zyciu bajzel….

Ja rozumiem ze kobieta sama nie wychowa dziecka ale kiedy chce 5 tysiecy na dziecko to wg mnie troche przesadz….. co innego jak dziecko idzie na studia to wtedy tez wieksze wydatki ale tak normalnie to bez przesady …. to nie kosztuje tyle nawet w Polsce i nikt nie musi mieć zadnych luksusów.