Topic: Jaki polecacie montaż wentylacji w Poznaniu – chodzi o konkretną firmę

Będziemy musieli zamontować całą wentylację na sklepie – zarówno sala sprzedażowa jak i zaplecze. Mamy już na oku dobry sprzęt w fajnej cenie jednak założenie tego wymaga wiedzy i doświadczenia których nie posiadamy. Dlatego chciałabym tu poszukać jakiejś ekipy zajmującej się takimi rzeczami. Pomożecie? smile

Re: Jaki polecacie montaż wentylacji w Poznaniu – chodzi o konkretną firmę

O ile wiem to na terenie Poznania takich firm działa wiele, przecież klimy są na każdym kroku. Natomiast nie mam zielonego pojęcia odnośnie konkretów bo u nas zawsze kto inny się tym zajmował.

Trzeba szukać uważnie bo łatwo się naciąć na ceny. Część ekip od klimatyzacji i wentylacji strasznie winduje koszty wykonania usług, uczulam profilaktycznie.

Owszem są takie praktyki ale ta firma bardzo uczciwie podchodzi do sprawy - http://www.ice-klima.pl/montaz-klimatyzacji.html. Oceniam ich wysoko bo są naprawdę kompetentni, zauważyli pewne problemy w mojej instalacji które mogły w niedługim czasie skutkować niebezpieczną awarią. Jak chodzi o montaż wentylacji Poznań też nie ma nikogo lepszego. W moim magazynie firmowym zrobili od zera wszystko i lepszej wentylacji tam dotąd nie miałem.

Jasne że są solidne i godne zaufania firmy, jak w każdej branży. A na wentylacjach faktycznie niektórzy lubią kantować i ciężko coś na to poradzić. Jak klient ma podstawową wiedzę to trudniej go naciąć.

Raczej mało kto jest specem od wentylacji. Jak wynajmujemy fachowców to mamy prawo liczyć na to, że się znają na rzeczy i ogarniają wszystko uczciwie.

Kojarzę ekipę z linka, rzeczywiście wyróżniają się na tle reszty zwłaszcza cenami. Kumpel coś im zlecał i był naprawdę zadowolony z efektów.