Topic: Czy ta firma organizuje dobre wypady integracyjne?

Siema! Chciałem trochę rozerwać swoich pracowników, dlatego też rozejrzałem się trochę po necie za jakimiś firmami, które szykują wyjazdy integracyjne. Udało mi się znaleźć taką stronkę http://glamevents.pl/, która porwadzi do jakiejś firmy, która organizuje imprezy integracyjne i inne eventy. Ale nie znam jej, nigdy nie miałem okazji współpracować z żadną taką agencją. A wy?

Re: Czy ta firma organizuje dobre wypady integracyjne?

Ja raz miałam okazję. Co prawda nie z tą firmą, a z jakąś inną i nie wspominam tego dobrze. Dlatego jeśli już mam coś organizować, to wolę samej to zrobić, zamiast polegać na innych.

Jak będzies zmiała włosa w zupie w jednej restauracji, to już w życu nie pójdziesz do innej? wink Sorry, trochę taka logika. Generalnie, jak się wybiera jakąkolwiek firmę, która będzie coś dla nas obsługiwać, nawet imprezę integracyjną, to trzeba to robić z głową. Akurat z nimi miałem okazję się bawić i robią naprawdę świetne imprezy integracyjne.

I co z nimi robiliście?

A wiesz co? Mieliśmy połączone sporty zespołowe z żaglówkami. Generalnie świetny wyjazd, który przyniósł sporo dobrego. Raz, że pierwszy raz byłem na żaglówkach big_smile, dwa, że ruszyliśmy z kopyta po takiej integracji.

Hej! Macie jakiś link do ich oferty związanej z tymi imprezami? Bo ja się tak nie umiem poruszać po internecie.

Kurczę, dziewczyno, XXI wiek tongue Prawie wszystko jest cyfrowe. Trzeba się ogarnąć w tych sprawach, bo później może być za późno tongue A co do linka, to oczywiście łap: http://glamevents.pl/imprezy-integracyjne. Natej strronie masz wszystko, co powinnaś wiedziec odnośnie ich oferty. Tzn., oczywiście, jak się znimi skontaktujesz, to dowiesz się więcej, prawda wink