Topic: Jaki kawior wybrać na prezent?

Chciałabym kupić siostrze prezent. Wiem, że to ma być kawior. Ale jaki kawior wybrać na prezent?

Re: Jaki kawior wybrać na prezent?

W zasadzie każdy kawior to jest produkt który jest ze tak powiem wykwintny wiec cokolwiek kupisz to i tak będzie dobrze. : )

No teraz jest mnóstwo kawioru do kupienia w Polsce. Zagraniczny kawior no i tez polski. Choć trzeba pamiętac, żeby kupowac kawior tylko w szczelnych opakowaniach no i najlepiej też z takiej ikry, która ma duże ładne kuleczki : )

Co do takiego kawioru o dużych kuleczkach to możesz zajrzec tutaj http://esturian.pl/ tu jest opisany jak jest pozyskiwana ikra z jesiotra na kawior czarny. Jest to polski kawior no i można kupic  go w opakowaniach o roznej wadze. No i jest prawie bez dodatku soli.

Ważnym jest to, żeby nie zabić naturalnego smaku kawioru. Dlatego dobrze jest go tylko połączyć z pieczywem i zagryzać.

Ten sklep z kawiorem o którym pisalem wyzej to oferuje wysokiej jakości kawior bez watpienia. Ja u nich kupowałem kawior jakies pol roku temu, ale chyba znowu się skusze. Tutaj daję linka http://esturian.pl/nasz-kawior/ do strony na ktorej jest opis dlaczego ten kawior Esturian jest taki dobry. To kawior niepasteryzowany no i co oczywiste bez zadnych konserwantów.

Cieszy mnie to kiedy widze ze Polacy już nieograniczaja się jedynie do kotleta schabowego i ziemniakow i poszukuja czegos wiecej.

Ten kawior, który opisywałem,jest recznie robiony wiec jest jakościowo naprawde dobry. Bo wszytsko jest mimo wszystko robione bez pospiechu.

Czarny kawior jest specjałem. To jest dobry pomysł na prezent albo na wyjątkową okazję.

Do kawioru dobrze się nadaje np. koniak. Choć ja średnio za nim przepadam. No i co jak co ale trzeba uważać na podróbki kawioru. Bo taka ikra jest tylko barwiona. No i to nie ma tak delikatnego smaku jak prawdziwy kawior. Nie da się tego ukryc.

Wiadomo ze cena kawioru jest rozna no i ze jednak ok. 100 zł to trzeba liczyc ale mimo wszystko podrabianie kawioru się zdarza.

Ten kawior z linka jest robiony tradycyjną metodą. No i smakowo jest naprawde spoko. Tylko trzeba szybko go zjeść w ciagu kilku dni po otwarciu, bo potem to już nie jest to samo tongue