Topic: Czy produkują jeszcze popularne kiedyś damki?

Słuchajcie bardzo dawno nie miałam styczności z rowerami. Wiem, że wiele się zmieniło w kwestii wygląu roweró i ich wyposażenia. Chciałam zapytać, czy w dalszym ciągu produkowane są popualrne kiedyś damki, czyli rowery bez rury pomiędzy siodłem, a kierownicą. Włąśnie taki rowet by mi się przydał na dojazdy do pracy smile))

Re: Czy produkują jeszcze popularne kiedyś damki?

Witam, cały czas się produkuje te rowery i wyglądają one o niebo lepiej niż miało to miejsce kiedyś. Rowery są teraz lepiej wyposażone w osprzęt, któy zpaewnia bezpieczną jazdę, a do tego bardzo fajnie wygląają. Mają ciekawe kolory, co szczególie w mieście wzbudza duży podziw przechodniów.

Może w oczy się rzucać nie chcę, ale wygodnie to bym jednak pojeździła...

Damki w dawnych czasach to był rarytas, a dzisiaj to jest po prostu podstawowy rower, który bardzo dobrze się sprawdza w jazdach miejskich i górskich też. Bardzo duży ich wybór można znaleźć tutaj https://www.sklep.eurorower.pl/pl/c/Rowery-Kross/379 i jest w czym wybierać. Rowery tego producenta są uznawane za jedne z najlepszych w naszym kraju.

Ja w ogóle uważam, że polskie marki w wielu przypadkach są duże lepsze od tych zagranicznych, nie mówiąc już o tym, że są po prostu tańsze. Oczyuwiście mówię tutaj o porównani z dobrymi markami śwaitowymi, a nie chińskimi podróbkami...

W dorbym sklepie podróbek nie doświadczysz, a co więcej dostaniesz bardzo dobry towar jak na przykład tutaj https://www.sklep.eurorower.pl/pl/c/Rowery-crossowe/277, gdzie każdego roku pojawia się wiele premier rowerowych. Sytuacja jest podobna jak na rynku samochodowym, gdzie użytkownicy oczekują na pojawienie się nowych modeli.

Dobrze, że rowery nie kosztują tyle samo co samochody...

Szczerze to profesjonalne rowery używane do sportu wyczynowego kosztują często więcej niż samochód smile))) Ale taki rower do hobbystycznej jazdy w miescie to oczywiście cena o wiele, wiele niższa smile))