Topic: Z kim warto wyjechać na zieloną szkołę?

Jak myślicie, z jakim biurem turystycznym warto organizować zimową szkołę? Chodzi o 44 osoby. Zależy mi na tym, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i byśmy sami nie musieli się w to za bardzo angażować. Osoba, która zawsze zajmowała się takimi wyjazdami jest na zwolnieniu, postanowiliśmy, że biuro podróży będzie na ten czas inną opcją. Oczywiście chodzi też o korzystne ceny. Możecie coś polecić?

Re: Z kim warto wyjechać na zieloną szkołę?

Sprawdzają się zielone szkoły organizowane przez to biuro turystyczne - http://www.wigra.com.pl/kategoria/Zielone-szkoly,132. Wycieczki nie kosztują dużo, a są bardzo dobrze zorganizowane. Ostatnio wybraliśmy się do Trójmiasta. W programie była jeszcze Jastrzębia Góra, Hel, Władysławo i Szymbark. Możesz liczyć na pilota wycieczki, darmowego opiekuna i dobre wyżywienie.

Re: Z kim warto wyjechać na zieloną szkołę?

Ja też polecam wycieczki ze strony internetowej http://www.wigra.com.pl/. Działam i w świetlicy szkolnej, i w domu seniora. Mogę powiedzieć, że to biuro podróży jest uniwersalne, bo naprawdę świetnie sprawdza się i jeśli chodzi o dzieci, i jeśli chodzi o osoby starsze. Program zawsze jest dostosowany jest do potrzeb i możliwości grupy. Nawet dosyć tanio wychodzi i powiem szczerze, że czasem lepiej zdać się na biuro, niż samemu szukać i organizować.

Re: Z kim warto wyjechać na zieloną szkołę?

Dziękuję za komentarze! Zapoznam się.