Topic: Polecana marka bocznych wózków widłowych

Chciałbym się was poradzić w temacie który jest dla mnie zupełnie obcy, mianowicie boczne wózki widłowe. Czym się kierować podczas wyboru, na co zwracać uwagę i w jakich markach szczególnie się rozglądać. Będę bardzo wdzieczny za pomoc, pozdrawiam.

Re: Polecana marka bocznych wózków widłowych

Zasady ogólnie te same co przy wyborze normalnego wózka, ale podrzucę ci strone na której wszystkie modele są sprawdzone i warte uwagi a ceny niższe niż w podobnych sklepach: http://www.widlaki-roszak.pl/wozki-widlowe-boczne. Mam obecnie wózek boczny kupiony od nich i nie sprawia żadnych problemów. Potrzebujesz go do konkretnych zadań czy do normalnej pracy?

Dziwie sie ze ktokolwiek kupuje te wózki bo zakres ich pracy jest bądź co bądź dosyć ograniczony. Może mam za mały magazyn, ale na tę chwilę nie widze potrzeby posiadania czegoś takiego.

W pierwszej kolejności chciałem podziękować za link a co do bocznych wózków to jest mi po prostu potrzebny bo są takie miejsca w kazdym magazynie gdzie tylko on daje radę.

Cześć! Czy mają tam też normalne wózki czy tylko boczne? Prosze o odpowiedź.

Tak jak piszesz, są takie miejsca że tylko wózek boczny bedzie w stanie wyjąć co trzeba bez przestawiania innych rzeczy. Oszczędza to czas, siły pracowników i energię. Doświadczenie podpowiada że potrzeba nie zalezy od wielkości magazynu. Znam firmy które mając małą powierzchnie i tak zdecydowały się na wózki boczne. Tu link do tradycyjnych wózków dla koleżanki - http://www.widlaki-roszak.pl/wozki-widlowe. Mają dobre modele, znanych producentów wiec niezaleznie na co sie zdecydujesz bedzię dobrze smile.

Dlatego się nie upieram, w moim przypadku nie bardzo widze potrzebe, ale nie twierdze ze sa nieprzydatne. Polemizuje bo dawno temu zdecydowałem się na normalny chociaz mialem mozliwosc zakupu bocznego i musze bronic swojego wyboru tongue

Spoko tylko że w takim świetle twoja pomoc jest nieobiektywna i moze kogoś wprowadzić w błąd. Jak ktos prosi o pomoc to przede wsztystkim powinno sie odpowiadac szczerze nawet jesli popelnilismy blad doswiadczenie moze pomoc innym go nie popelnic.