Topic: Czy znacie ceny usług kadrowych w Warszawie?

Cześć, chciałabym się dowiedzieć jakie są mniej więcej ceny usług kadrowych firm w Warszawie? Poszukuje jakiejś, która zajęła by się tymi kwestiami w moim przedsiębiorstwie, ale żadnej nie znam, może wy moglibyśmy mi coś doradzić?

Re: Czy znacie ceny usług kadrowych w Warszawie?

Witaj! Ja korzystam z jednego bardzo dobrego biura rachunkowego, które także oferuje obsługę kadrową. Jeżeli chodzi o ich ceny, to wejdź na ich stronę: http://www.optimum-waw.pl/cennik-uslugi-kadrowe, gdzie wyróżnili na ile wyceniają swoją pracę. Co do jakości ich usług uważam, że stawiają bardzo wysoko poprzeczkę innym biurom.

Cześć, także znam i współpracuje ze wspomnianym przez moją poprzedniczkę biurem. Zajmują się u mnie rejestracją pracowników, tworzeniem umów, przygotowaniem różnorodnych zaświadczeń i wieloma innymi sprawami związanymi z kadrami.

Witajcie, zgadzam się co do opinie na temat wspomnianego przez Was biura. Oferują usługi na bardzo wysokim poziomie, co uzyskali dzięki wykwalifikowanemu i doświadczonemu zespołowi. Bardzo cenię sobie ich pracę, która jak dla mnie jest bez zarzutu.

Także polecam to biuro, od dawna z nimi współpracuje i ani razu się nie zawiodłem.