Topic: Co to jest artroskopia kolana?

Cześć. ortopeda zaleca mi przeprowadzenie artroskopi kolana. Rzeczywiście prawe kolano mam zjechane i puchnie mi co jakiś czas, zwłaszcza jak je mocniej obciąże, tylko zastanawiam się czy to już moment na operacje. Tak wogole lekarz twierdzi, że to nie operacja tylko zabieg, ale ja boje się że kots coś spapra i po zabiegu będzie gorzej niz przed. Miał ktoś z was tą atroskopie? Co to wogóle jest?

Re: Co to jest artroskopia kolana?

To nie jest operacja, tylko tak jak mówił Ci ortopeda zwykły zabieg w znieczuleniu miejscowym. Na NFZ tego raczej nie zrobisz, albo będziesz czekał latami w kolejce. Jak Cię to bardziej interesuje to sprawdz sobie ten adres http://www.orthosport.pl/artroskopia-kolana/. Ogólnie artroskopia jest dobra, jak zmiany nie są zbyt rozległe. Jesli rzeczywiście kolano masz już mocno zjechane, to i tak pewnie czeka Cię wymiana stawu.

Re: Co to jest artroskopia kolana?

Weź mnie nie strasz. Na razie myśle nad tą artroskopią, tylko zwyczajnie troszke się tego boje, dlatego wypytuje.

Re: Co to jest artroskopia kolana?

Miałam kiedyś taki zabieg. Ogólnie raczej mało przyjemny, ale u mnie pomogło. Niestety po 3 latach problem znowu powrócił, teraz czekam właśnie na kolejny zabieg. Także nie ma się czego bać, na pewno poczujesz ulgę.

Re: Co to jest artroskopia kolana?

No dobra, a prywatnie ile to kosztuje?

Re: Co to jest artroskopia kolana?

To zalezy co będziesz miał robione. Może kosztować 2tyś zł, ale może być też tańsze. Najlepiej skontaktuj się z tym ośrodkiem http://www.orthosport.pl/. Oni znają się na medycynie sportowej jak nikt inny, przynajmniej jeśli chodzi o Szczecin i mają duże doświadczenie w przeprowadzaniu takich zabiegów.

Re: Co to jest artroskopia kolana?

Wow, niespodziewałem się że to takie drogie, ale cos musze robic. Dzieki za namiary