Topic: Opony zimowe Vredestein, wasze opinie.

Chciałbym dowiedzieć się, jakie są Wasze opinie o oponach Vredestein. Próbuję sobie je zestawić z Kleberem, Bridgestonem i Michelinem i jestem w kropce, a jednak porządne zimówki by się przydały.

Re: Opony zimowe Vredestein, wasze opinie.

Jak dla mnie? Bardzo dobre opony, które świetnie trzymają się jezdni. Ja akurat jeżdżę na Comtracach, bo mam dostawczaka i bardzo dobrze sobie radzą, nie miałem z nimi większego problemu.

Ja za to polecam Vredesteiny z serii Xtreme. Przede wszystkim są dobrze zaprojektowane i mają klasę C jeśli chodzi o wpływ na spalanie, więc całkiem wysoko. Bardzo dobrze zachowują się na lodzie. Nawet na największych szklankach udawało mi się wyjść bez szwanku smile Dostaniesz je w dobrej cenie w sklepie sklep.opony-kunicki.pl. Tylko wiadomo, patrz po rozmiarach, byś się nie pomylił wink

NO żeby kobieta faceta pouczała odnośnie opon, tego jeszcze nie grali big_smile Ale! Przyznaję, że koleżanka obyta w temacie perfekcyjnie. Również polecam opony zimowe Vredestein i też proponuję kupić je w tym sklepie. Znajdziesz je dokładnie tutaj: sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-vredestein-zimowe. Ceny dobre, szeroki wybór, nic tylko brać smile Tak, trochę prywaty, dzięki Vredesteinom to kiedyś w ogóle przeżyłem, bo przede mną facet zaczął tańczyć, i mimo iż trochę chamowania było, to ładnie udało się bez większego poślizgu się zatrzymać.

Cóż, kobieta też może się znać na samochodach, prawda?;) Przynajmniej sama potrafię sobie zmienić koło, a nawet coś niecoś pogrzebać w silniku. Ja w takiej sytuacji, jak kolega pisze nie byłam, ale to podejrzewam, że własnie głównie dzięki tym gumom smile

Czyli wygrywa Vredestein smile