Topic: Potrzebny wywiad gospodarczy w Warszawie – ktoś coś?

Cześć. Jestem właścicielem niewielkiej firmy. Bardzo zależałoby mi na przeprowadzeniu wywiadu gospodarczego. Czy ktoś robił już coś takiego? Bardzo proszę o pomoc.

Re: Potrzebny wywiad gospodarczy w Warszawie – ktoś coś?

Musisz po prostu poszukać dobrego biura detektywistycznego. Oni na pewno bez problemu zgodzą się przeprowadzić taki wywiad i wszystko ustalić. Stawiaj zawsze na profesjonalizm, bo pamiętaj, że liczy się bezpieczeństwo interesów firmy.

Byłam w podobnej sytuacji. Też potrzebowałam zrobić wywiad gospodarczy w Warszawie i naturalnie mi się to udało. Polecam zajrzeć na stronę : http://mbdetektywi.pl/detektyw-dla-firm … spodarczy/. To strona biura, które mi pomogło. Myślę, że da sobie radę w podobnej sprawie.

Tak, tak! Też polecam tę agencję detektywistyczną zwłaszcza tym, którzy chcą sprawdzić wiarygodność partnera biznesowego. Próbuj, próbuj – koniecznie.

Mi pomagali akurat w zupełnie innej sprawie, ale to naprawdę doświadczony, dobrze zorganizowany zespół, mający specjalistów od wszystkiego. Warto skorzystać.

Wielkie dzięki za pomoc. Na pewno się do nich odezwę, bo to dosyć nagląca sprawa. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję smile