Topic: Indywidualny projekt domu jednorodzinnego

Czesc wszystkim forumowiczom. Wymyslilam sobie budowę domu jednorodzinnego, ale nie chce mieć kolejnego oklepanego projektu, tylko cos wyjątkowego, takiego „mojego”. Niestety nie bardzo wiem jak zabrać się za realizacje tego pomysłu smile pomożecie?

Re: Indywidualny projekt domu jednorodzinnego

Czyli chcesz mieć – jak w tytule który dalas - indywidualny projekt domu jednorodzinnego?

Dokładnie.

Bardzo fajne projekty domów robi ta firma: architekt.nanostudio.pl/. Ponieważ sama również buszuje po necie i szukam inspiracji, to ze wszystkich do tej pory przejrzanych pomysłow te: architekt.nanostudio.pl/realizacje/ jakos sa mi najbliższe. Cos wlasnie w ten desen chciałabym wlasnie dla siebie. Parterowy domek, z garażem, jakies ok. 140 metrów kwadratowych, 4 pokoje. Nie za dużo nie za mało. Czy tobie również marzy się cos podobnego?

Raczej myslalam o pietrowym, bo jednak interesowalaby mnie trochę wieksza przestrzen.  Chcialabym mieć w domu także swoja pracownie. No i pokoi potrzebowałam jednak jakiś sześć – 4 uzytkowane przez rodzinkę, plus salon plus sypialnia dla ewentualnych gości. Trochę się ich przewija przez nasz dom. Ale bardzo chętnie zerkne na to, co podeslalas. I co dalej trzeba zrobić?

Jak będziesz wiedziała, co mniej wiecej chcesz, to idziesz do architekta i mu to mówisz wink) a potem on próbuje przelac twoje oczekiwania na papier wink)

proscizna wink)

Zalezy dla kogo :PPP

Dzięki, masz rację, przejrze sobie jeszcze jakies realizacje i cos tam sobie poukładam, żeby pójść z konkretami do biura projektowego.