Topic: Wymiana blatu kuchennego.

W związku z tym, że nie mam kasy na generalny remont kuchni i wymianę starych mebli na nowe, pomyślałem żeby wymienić chociaz blat i zlewozmywak. I teraz pytanie, dam radę zrobić to sama?

Re: Wymiana blatu kuchennego.

Jeśli zamówisz laminowany blat do kuchni w korner24.pl to oni dostarczą Ci go do domu, więc przynajmniej odpada kłopot z transportem. Pozostaje kwestia jego późniejszego spasowania i montażu. Jak blat jest duży, to możesz potrzebować do pomocy drugą osobę, jak blat jest w miarę krótki to powinnaś dać radę.

Re: Wymiana blatu kuchennego.

Montaż zlewozmywka to prościzna, więcej kłopotu zajmuje podłączenie wody, montaż baterii  i odływów, tak żeby nic nie ciekło. Jeśli kiedyś coś takiego robiłas, to sobie poradzisz. Zresztą każdy sobie z czyms takim poradzi tylko wiekszosci ludzi się nie chce albo zwyczajnie nie mja na to czasu.

Re: Wymiana blatu kuchennego.

Zamiast skupiać się na blatach, których wymiana jest moim zdaniem bardzo trudna, możesz pozmieniać małe detale, które też wpłyną na zmianę wyglądu mebli i całej kuchni. Samodzielnie bez problemu wymienisz uchwyty meblowe, które zwyczajnie dokręca się do drzwiczek albo szuflad. Sama możesz spróbować również zamocować nóżki pod meblami co ostatnio jest modne i takie meble ciesza się coraz wieszkym zainteresowaniem kupujących.

Re: Wymiana blatu kuchennego.

A nie ma kto ci pomóc? To bez sensu żebys szarpała się z ciezkimi jak cholera blatami.

Re: Wymiana blatu kuchennego.

Zależy jaki rodzaj blatu chcesz kupic. Jeśli interesują Cie blaty laminowane, to na ogół sama musisz je montowac. Jak kupic blat granitowy to często możesz wybrac opcje z montażem. Takie blaty są strasznie ciezkie i sama w życiu nie dasz rady zainstalowac takiego kamiennego blatu. Pozatym jak montujesz blat kamienny, to meble musza byc idealnie wypoziomowane, o czym zdarza się wielu osobom zapominac.

Re: Wymiana blatu kuchennego.

Sprawdź sobie ofertę wspomnianej już wcześniej firmy Korner Sp. z o.o.. Oni specjalizują się w produkcji różnych akcesoriów meblowych, w tym i blatów. Także mają kilka typów blatow do wyboru. Znajdz to co ci się podoba i zamów. Jak nie dasz sobie rady z samodzielnym montaże. Szukasz w ogłoszeniach i ktos ci za stówkę to zamontuje.