Topic: Sposoby na powiększenie penisa

Witam wszystkich forumowiczów, zwłaszcza panów, bo to wątek w zasadzie dla nich. Zastanawia mnie, czy mamy jakiś wpływ na długość swojego członka? Czy wy także jesteście zdania, że życie jest okropnie niesprawiedliwe? Kobiety mogą w swoim wyglądzie poprawić wszystko, a jak mężczyzna chce podreperować wizerunek, to już od razu że laluś, że gej. Nie powinno tak być! Jeśli chodzi o sposoby na powiększenie członka, chciałbym wyłączyć zabieg chirurgiczny, jeśli w ogóle istnieje taki.

Re: Sposoby na powiększenie penisa

Też bałbym się iść pod skalpel, nawet jeśli efektem byłby członek długości odpowiadający członkowi ciemnoskórego kochanka.

W ostateczności możemy sobie wypychać bokserki.. Wtedy optyczny efekt jest, a jednocześnie nikt nie będzie się czepiał. tongue

Jasne, mamy wpływ nie tylko na długość członka, ale także na jego twardość, mocniejszy wzwód i grubość. Taki efekt dają specjalne tabletki, które przeznaczone są dla mężczyzn chcący poprawić stan swojego członka. Na stronie internetowej: penis-pills-rank.pl możesz znaleźć ranking najlepszych tabletek mających działanie, które wyżej opisałem.

Racja, tabletki to jeden z kilku sposobów. Jeśli zaś nie chcesz się ograniczać do samych tabletek, bo zależy Ci na szybszym i bardziej spektakularnym efekcie, na stronie internetowej: penis-pills-rank.pl/sposoby-na-powiekszanie-penisa/ masz swoisty poradnik dla mężczyzn, którzy są niezadowoleni ze swojego członka.

Jak kobiety chcą schudnąć to też nie ograniczają się do diety, ale także ćwiczą, stosują kremy, robią sobie masaże. Więc myślę że kombinacja kilku czynników to dobry pomysł smile.