Topic: Braliście kiedyś urządzenia w leasingu?

Planuje uruchomić własny gabinet, jestem weterynarzem i mam dosyć pracy na czyjąś rzecz.. Nie mam kapitału, ale znajomy z roku, który niedawno ruszył an swoim, podpowiedział mi o leasingu. Braliście kiedyś sprzęt (nie chodzi mi tylko o medyczyny, dla mojej specjalizacji, tylko tak ogólnie) na zasadzie leasingu? To się kalkuluje?

Re: Braliście kiedyś urządzenia w leasingu?

Hej, no pewnie, że się opłaca, sama mam gabinet dentystyczny, ledwo po studiach byłam, jak zaczęłam myślec o swoim miejscu pracy… Gdyby nie leasing, w ogóle bym nie zaczeła pracy na swoim, jaki bank by mnie wziął na poważnie? Leasingi są spoko, możesz bez problemu startować. Oczywiście – zawsze musisz zapłacić trochę więcej niż gdybyś miał swoją gotówkę, ale raczej nikogo nie stac na gotówkowe zakupy specjalistycznego sprzętu zaraz po skończeniu nauki, prawda?

No własnie, tu jest cały problem, brak gotówki. Też się z tym mierzyłem, dla mnie to też było jedyne wyjście - leasing maszyn i urządzeń, dzięki temu w ogóle zacząłem myśleć o swoim biznesie, fajna sprawa mieć swoje – ale jak nie masz kapitału na starcie, to jakoś musisz sobie radzić inaczej. Dla mnie leasing to była jedyna alternatywa.

A czytałem gdzies o firmie Leasing24.pl, sporo dobrego słyszałem o jej ofertach. Chyba że coś pomieszałem?

Mogłes słyszeć, czytać, bo to bardzo duża, chyba najlepsza firma na w branży.

Może ten twój kolega ci o niej opowiadał?

W każdym bądź razie nie bój się – jak masz możliwość to startuj z leasingiem, opłaci ci się, zobaczysz.

Dzięki, chyba rzeczywiście spróbuję.