Topic: Szukam firmy zajmującej się utrzymaniem zieleni w Poznaniu

Witam, prowadzę firmę, która dysponuje także kawałkiem zieleni wokół swojej siedziby. Szukam teraz firmy, która mogłaby się zająć pielęgnacją tego terenu, bo zaczyna zarastać. Osoba, która się tym do niedawna zajmowala odeszla już na emeryture, a moja ksiegowa mowi, ze bardziej będzie opłacało nam się skorzystać z usług jakiejś firmy zewnętrznej. A ja słucham mojej księgowej wink)

Re: Szukam firmy zajmującej się utrzymaniem zieleni w Poznaniu

To musisz jej naprawdę bardzo ufać smile Wiesz co, jest jedna firma, zaraz odszukam linka do nich, ok?

Spoko.

To ja tez podłączę się pod temat, bo mam mały park do ogarniecia. Siedziba naszej firmy tez dookoła ma teren zielony, nawet powiedziałbym, ze sporo go jest.

Mam: san-eko.pl/ – to link wlasnie do tej firmy i z tego, co zdążyłem szybko zerknąć, to na pewno mają w usługach właśnie pielegnacje zieleni: san-eko.pl/pl/utrzymanie-zieleni. Myslę, ze to jest to, czego obaj szukacie. Ja korzystałem z usług tej firmy, jak coś tam musiałem wyburzyć z firmowych obiektów i do jakiś robót ziemnych. I wtedy mi coś wlasnie napomknęli, ze zajmują się także właśnie porządkowaniem terenów zielonych itd.

Super, wielkie dzieki.

A smieci też wywożą? Konczy mi się umowa z poprzednim usługodawca i zbieram inne oferty. Zalezy mi na tym, żeby była to firma z Poznania.

Wyglada na to, że tak: san-eko.pl/pl/sortownia. Pewnie musisz je segregrowac odpady co? Znam ten ból wink) jest to trochę upierdliwe, nie umniejszając oczywiście temu, ze chronimy środowisko, bo trochę mi zajęło czasu, zanim ludzie w mojej firmie nauczyli się, ze trzeba rozdzielać śmieci. A i są z Poznania. Rozumiem, ze ty prowadzisz tutaj swoją działalnosć tak?

Tak, dokładnie. Nie chce sciagac kogos z drugiego końca Polski, bo to nieopłacalny interes.