Topic: Jak odnowić mieszkanie?

Witam wszystkich serdecznie, wraz z żoną kupiliśmy nasze pierwsze mieszkanie. Niewiele nam pozostało, dlatego chciałbym rozsądnie wygospodarować te pieniądze na prace remontowe. Czy macie jakieś pomysły od czego zacząć taki remont, jak się do tego zabrać i czy opłaca się samodzielnie go wykonać? Jakie są wasze doświadczenia w związku z samodzielnym remontem?

Re: Jak odnowić mieszkanie?

Witam. Widzę, że niewiele masz wspólnego z pędzlem, farbą czy packą do szlifowania skoro taki temat założyłeś. W związku z tym moja rada jest taka, poszukaj dobrą ekipę remontową! Skoro się nie znasz na remontowaniu, to nie zabieraj się za to, bo więcej stracisz niż zyskasz.

Cześć. Dołączam się do wypowiedzi koleżanki. Jeśli chcesz namiar na sprawdzoną firmę oferującą usługi remontowania mieszkań w Poznaniu Mirko-Model jest dobra, sobie sprawdź. Z łatwością znajdziesz w necie. Są znani, a klienci lubią ich fachowość. Pozdrawiam

Witaj. Ja bym remont mieszkania, gdybym miała u siebie robić zaczęła od zmiany kolorystyki. Zamówiłabym sobie usługę malowania bo wiem, że mnie by to zajęło pewnie z tydzień. Ekipa pewnie w przeciągu jednego dnia jest w stanie to wykonać i jeszcze posprzątać po sobie.

mnie tam remonty zawsze pomaga wykonać sąsiad. W pojedynke to nie ma co. We dwóch zawsze raźniej i szybciej. Znajdź sobie jakiegoś kompana do takich prac, tym bardziej, jeśli nie masz doświadczenia.

Witajcie dośc intrygujące, wydawałoby się, że faceci powinni umieć wykonywać prace remontowe. Ja tez bym polecił dobrą ekipę remontową, ze względu na tańsze koszty i czas. Ja osobiście nie lubię remontów.