Topic: Jakich kluczy nasadowych używacie w warsztatach?

Hej. Jakich kluczy nasadowych używacie w warsztatch? Macie swoje ulubione marki, czy jest wam to obojętne? Chcę sprawić sobie nowy komplet ale jeszcze się nie zdecydowałem na nic konkretnego, bedewdzieczny jak ktossie wypowie i coś poleci.

Re: Jakich kluczy nasadowych używacie w warsztatach?

Zależy co będziesz nimi robił, czy wykorzystanie będzie typowo domowe, czy zawodowe? To bardzo ważne bo im częściej pracujesz z kluczami tym szybciej się zużywają. Jeśli zależy Ci na jakości w dobrej cenie to zestawy kluczy nasadowych od Honiton sprawdzi się idealnie. Sa na tyle niedrogie że każdy może sobie na nie pozwolić, a solidne wykonanie umożliwia na spokojnie używanie ich w warsztatach.

Dzięki, a gdzie najlepiej je kupić?

Poszukaj sobie na tej stronce: bau-tec.pl/pl/c/Narzedzia-warsztatowe/96. Mechanikiem co prawda nie jestem ale pomagam mężowi w zamówieniach maszyn, narzedzi i częsci więc rynek mam obcykany big_smile. Pozdrawiam serdecznie i pytaj jak coś.

Dziękuję smile. Tarcze do metalu jeszcze mnie interesują. Wiesz coś na ten temat?

Na początku roku zamówiłem zestaw tarcz do cięcia metalu w tym sklepie co koleżanka pisała. Zapłaciłem troche mniej niż chcieli w innych sklepach ale takiej wytrzymałości to ja jeszcze nie widziałem. Piękne cięcia nimi wychodzą, nie przegrzewają się, polecam każdemu.

Znalazłem już a sądziłem na początku że nie będą tam mieli takich rzeczy. Zamówię i sprawdzę bo mnie bardzo zaciekawiłeś ale czytałem już opinie na forach i piszą podobnie. To dobrze bo mam sporo roboty do wykonania ale moje tarcze to by sie zupełnie nie nadawały tongue

Mój teść zawsze powtarza że narzędzia to podstawa. Sporo chłopina w życiu sie narobił, a to własnie on mi ten sklep pokazał smile.