Topic: Format dysku

Witam. Mam problem.. otóż coś było nie tak z moim dyskiem twardym, wyskakiwały jakieś błędy itp. zdecydowałem się na format i to był mój błąd.. bo pomyliłem partycje! Usunąłem nie tą co trzeba.. a miałem tam wszystko odłożone. Najważniejsze dokumenty, pliki, zdjęcia, filmy, gry.. ogólnie coś, co przepadło. Chcę to odzyskać! Jest jakaś opcja, żeby po formacie odzyskać takie ważne dane?

Re: Format dysku

No jasne… musisz zlecić odzyskiwanie danych po formacie, dobrej firmie, która będzie potrafiła to zrobić. Najwazniejsze, to żebyś nie tracił głowy w takiej sytuacji – idź do fachowej firmy, która będzie potrafiła Ci pomóc i kłopot z głowy.

Ja też niedawno robiłem odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego i tak naprawdę cały proces zajął chwilę tylko. Bo jak ktoś jest specjalistą w tej dziedzinie, to tak naprawdę będzie potrafił sobie szybko z tym poradzić.

Kurczę.. to może ja też odzyskać zdjęcia z aparatu wink widzę, że ta firma co polecacie, ma również w usługach odzyskiwanie zdjęć z karty SD… to by mnie uratowało. Musze koniecznie do nich napisać i zapytać, czy jest szansa. Bo usuwałem zdjęcia z karty SD jakiś czas temu i się okazało, że je nigdzie nie zgrałem.

Czasem tak jest, że coś się przypadkiem usunie, sformatuje itp. i potem są problemy z odzyskaniem ważnych rzeczy, no ale na szczęście nie zawsze wszystko stracone.