Topic: Mały sklep typu SAM

Szwagier poprosił mnie, abym pomógł mu wyposażyć jego nowy sklep. To jego taka pierwsza inwestycja, więc pomyslałem, czemu nie. Tylko teraz nie wiem, gdzie tego całego wyposażenia szukać dla niego, bo patrzyłem po komisach, ale raczej nie było takich dobrych mebli, a ni nic. Podpowie ktoś coś?

Re: Mały sklep typu SAM

Stary, tego się nie szuka w komisach big_smile Chyba, że jakieś branżowe. Takie wagi do sklepu, czy same meble najlepiej jest kupić w jakimś branżowym sklepie, który się zajmuje zaopatrywaniem placówek handlowych.

Koleżanka ma rację. Ja sam kupowałem koszyki na rolkach w Sklepikaria.pl. To profesjonalna hurtownia z tego typu akcesoriami do sklepów. A co właściwie Twójszwagier ma zamiar tam sprzedawać? Bo to też ważne z perspektywy wyposażenia.

No jak to w samie. Warzywa, napoje, generalnie produkty spożywcze, trochę chemii domowej. W sumie trochę się czuję jak głupek, już wiem, czemu na mnie patrzyli tak dziwnie w tych komisach…

Spoko, każdemu się zdarza smile To niech przede wszystkim szwagier zainwestuje w odpowiednie regały, przy warzywach i pieczywie niech się upewni, że będą odpowiednie stojaki sklepowe (takie jak te: sklepikaria.pl/117-stojaki-sklepowe). Wiadomo, jedno czy dwa stanowiska kasowe jakieś mniejsze i wszystko.

Myślę, że z tym sklepem to już sobie damy radę. Dzięki! Trzymajcie się!